Hakkımızda

MFC Yazılım Kimdir?

MFC Yazılım Web Tasarım ve Yazılım sektöründe, web tabanlı ve masaüstü yazılım çözümleri sunan, "İnternet Teknolojisi'nin Tüm Olanakları" ile sizlere hizmet vermeyi ilke edinmiş bir yazılım firmasıdır. Profesyonel, kendi alanında uzmanlık eğitimi almış, dinamik ve yeniliklere açık ekibimiz ile sizin için paket çözümler veya özel çözümler üretiyor, hayata geçiriyoruz. Profesyonel web tasarım ve profesyonel grafik tasarım dallarında iddalı olan MFC Yazılım; kartvizit, afiş, broşür, el ilanı, antetli kağıt, zarf, dosya ve tüm kurumsal kimlik çalışmalarında da uzman ekibi ve kadrosuyla hizmet vermektedir.

MFC Yazılım Hangi Dallarda Hizmet Veriyor?

MFC Yazılım ekibi olarak; 2011 yılından bugüne geliştirdiğimiz web tasarım, yazılım, sosyal medya yönetimi ve danışmanlığı ve digital reklam projeleri ile sektörde öncü firmalar arasındaki yerimizi aldık. Web Tasarım ve Yazılım sektöründe, firmaların bilgi ve iletişim teknolojilerine ilişkin gereksinimlerini karşılamak üzere; web tasarım ve yazılım uygulamaları, kurumsal yazılım çözümleri, mobil uygulamalar, sistem entegrasyon uygulamaları hizmetleri vermektedir.

Neden MFC Yazılım?

Web Tasarım ve Yazılım sektöründe hizmet veren MFC Yazılım, müşterileri ile ömür boyu sürecek bir yolculuğa çıktığını düşünmektedir. Bu yolculukta profesyonelliğin getirdiği kurallar kadar, müşterilerimizle aramızdaki dostluk ve güven de bizim için önem taşımaktadır.

MFC Yazılım Hangi Bölgeler'de Hizmet Veriyor?

Nerede, hangi şehirde olduğumuz önemli değil, sizlere hangi kalitede hizmet sunduğumuz önemlidir. Globalleşen Dünyamızda mekan ve şehir önemli değil, iletişime geçebilmek önemlidir. Türkiye'nin her köşesine yaptığımız çalışmalar hakkında bilgi almak ve web tasarım ve yazılım uygulamalarımız hakkında görüşmek için bizi aramaktan çekinmeyin. Tekirdağ Belediye iş merkezi'nde bulunan MFC Yazılım profesyonel web tasarım, yazılım ve danışmanlık sektörlerinde hizmet vermektedir.

Hazır Yazılım Satın Alıp, Yazılımın Sadece Yarısını Kullanacak Kadar Zengin misiniz?

Hazır yazılımlar, bir bütün içerisinde çok farklı ihtiyaçları karşılamak durumunda olduklarından, tamamıyla firmanıza hitap etmezler. Firmanıza %100 entergre olmadıklarından dolayı, hem tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaz, hem de gereğinden fazla ücret ödemiş olursunuz. Noktasından virgülüne olmasını istediklerinizi yazılım danışmanımıza anlatarak, firmanıza özgü bir yazılım olsun istemez misiniz?

Neden MFC Yazılım'ın Kurumsal Yazılımları ?

Çünkü biz her firmaya hazır paket yazılım satmıyoruz. Uzman yazılım ekibimiz ile, sizin firmanızın işlerinin %100'üne çözüm üretecek yazılımlar üretiyoruz. Piyasada satılan ve belirli kalıplar ile hazırlanmış paket programlar yerine, kendi firmanızın isteklerine çözüm olacak yazılımlar üreterek, firmanızı yüksek maliyetli yazılımlarda kurtarıyoruz.